O nás

dsc09405-jpg.JPG

 

 

Spolek Centrum tvořivosti je vedeno nadšenými lidmi, jejichž prioritou je spokojenost dětí i dospělých, kteří projdou kroužky, semináři nebo kurzy a kteří mají chuť se k nám vracet. Úspěšně fungujeme již od roku 2005. Nabízíme rozmanité kroužky, akce a tábory, vybrat si u nás může opravdu každý.

Nabídka pro vás ...

Kroužek Tlapičky pro nejmenší je založen na propojení motivačních pohádek s výtvarnou prací dětí. Tyto kroužky jsou ve velké oblibě, čemuž napomáhá i to, že dětem jsou při jejich práci oporou rodiče, kteří děti povzbuzují a jsou přímými účastníky prvního dětského tvoření a pokroků.

Na tento kroužek pro nejmenší navazuje kroužek Paletka pro předškolní děti a školáky. V těchto kroužcích je výtvarná práce založena na používání netradičních výtvarných materiálů a technik.

Relaxační, výtvarně laděné podvečery dvakrát v týdnu vítají tvořivé nadšence z řad dospěláků. Originální techniky, rozmanité materiály, výroba šperků, pletení z proutí, dobrá nálada a prostor k setkávání … to vše je náplní kroužku Relax.

Posledním kroužkem je tvoření z keramické hlíny pro děti i dospělé. Vymodelovat si můžete vlastní originální misku, kachli, obrázek na zeď, svícen na stůl ... Vaší fantazii se meze nekladou. K dispozici je spousta materiálu a pomůcek pro keramické tvoření.

Centrum tvořivosti kromě pravidelných kroužků pořádá i odborné semináře akreditované MŠMT. Ty nabízí pedagogům a všem tvořivým nadšencům vyzkoušet si nové výtvarné techniky a rozšířit si tak svoje dovednosti.

Pro širokou veřejnost připravujeme po celý rok víkendové tvoření v naší dílně. Je to skvělá příležitost vyzkoušet si tradiční i méně známé výtvarné techniky – dřevořezba, drátování, zdobení plátna modrotiskem, smaltování v peci, práce se sklem – vitráže technikou tiffany nebo lehané sklo známé jako fussing a mnoho dalšího.

Ani v době školních prázdnin naše dílna nezahálí. O jarních a letních prázdninách s námi mohou děti tvořit na příměstských táborech, které jsou vyhledávanou akcí našeho sdružení. Děti mají k dispozici dostatek prostoru k realizaci vlastních výtvarných nápadů a po každém táboře prezentují své výtvory na výstavě.

Na přání zrealizujeme kurz na přání podle vašich představ v naší dílně nebo ve vašich prostorech.

Těšíme se na viděnou s Vámi v naší dílně na ulici Kudelova 8. Najdete nás v budově SPŠ stavební, vchod k nám je z ulice nám. 28. října.

 

Činnost spolku je podporována statutárním městem Brnem, děkujeme.
 
Centrum tvořivosti dílna: Kudelova 8 (budova SPŠ stavební), Brno, 602 00
MHD: 3, 5, 9, 67 - zastávka Náměstí 28. října

tvorba www stránek emocio